top of page

Amber Dream - w trosce o dobry sen

Złoto Północy, czyli nieoszlifowany bursztyn w roli głównej. Poznajcie nowość na rynku - wyjątkowe poduszki, które zadbają o Wasz sen.

 


 

Wspomnienie z wakacji nad Bałtykiem i lśniący kamień o zachwycającym kolorze – Bursztyn – nazywany również Złotem Północy, to wyjątkowy skarb morza, który oprócz walorów estetycznych, ma także szereg prozdrowotnych właściwości. Jego tajniki wykorzystała marka Amber Dream, do stworzenia unikatowych poduszek, opasek na oczy i akcesoriów, zmieniających jakość i podejście do snu.Amber Dream to nowa, polska marka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę holistycznego spojrzenia na sen i jego wpływu na nasze zdrowie. Jej sekretem jest nieoszlifowany bursztyn, który stał się sercem każdego z produktów, mających za zadanie wspomóc nas w świecie pełnym lęków i napięć. Poduszki do spania wypełnione zostały bursztynem bałtyckim i łuskami gryki. Ten pierwszy od wieków używany jest w medycynie naturalnej. Działa antybakteryjne, przeciwzapalnie i uspokajająco. Łuska gryki uniemożliwia z kolei rozwój bakterii, pleśni i grzybów. Wzmacnia naturalną odporność organizmu, utrzymuje właściwą temperaturę i nie nagrzewa organizmu, a przesuwając się pod ciężarem naszego ciała, pobudza krążenie.

Bursztyn ma szczególne znaczenie dla mieszkańców wybrzeża. Katarzyna Nowińska, współzałożycielka marki Amber Dream przez wiele lat zajmowała się produkcją bursztynowej biżuterii, którą też znajdziecie w sopockim brandzie - Chcę odczarować bursztyn i pokazać wszystkie jego niezwykłe cechy. Moim marzeniem było stworzenie uniwersalnego produktu z myślą o codziennym dbaniu o siebie i ogólnym dobrostanie. Prosto, lokalnie i przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu - mówi współzałożycielka marki.


Poduszka wspiera zdrowy i spokojny sen. Obok naturalnego wypełnienia, marka zwraca uwagę na poszewki, wykonane z naturalnych tkanin z certyfikatami. Co istotne, wśród produktów Amber Dream znajdziemy też poduszki do spania przyjazne alergikom, opaski na oczy z solą himalajską czy bursztynem. Dla wszystkich szukających ukojenia i relaksu powstały również woreczki na oczy, wykorzystywane w jodze, medytacji czy bólach zatok.

Już po kilku nocach razem czujemy, że Amber Dream zagości w naszych sypialniach na dłużej. Ostatni czas pełen pracy i napięć okazał się idealnym testem dla produktów z bursztynem, które zdały go celująco. To pozwala nam spokojnie śnić i lśnić każdego poranka po spokojnej i relaksującej nocy.


Duch marki i transparentność:

Wszystkie produkty Amber Dream powstają nad Bałtykiem. Z poszanowaniem cennego skarbu Bałtyku - bursztynu, dążeniem do naturalnego wspierania organizmu i działając w duchu slow oraz less waste.
bottom of page