top of page

au revwear - nowa platforma wspierająca modę zrównoważoną

 

au revwear to miejsce, w którym ubraniom nadawane jest drugie życie. Przestrzeń idealna dla mody odpowiedzialnej, w której biorą udział influencerzy i miłośnicy mody.

 


IDEA


W czasach, gdy przemysł odzieżowy plasuje się na drugim miejscu najbardziej

szkodliwych branż dla środowiska, pomysł o szerzeniu świadomości wśród

konsumentów może przynieść naprawdę niezwykłe efekty. Dokładnie taką myślą

przewodnią kierowały się autorki pomysłu, kiedy myślały o tym, jak miałaby wyglądać ich działalność, a także jak może pomóc ona w promowaniu pojęcia slow fashion. Efektem wspólnej pracy stało się au revwear – platforma sprzedażowa założona przez dwie studentki SGH oraz pasjonatki mody – Natalię Szukałę oraz Kornelię Warecką.


SPOSÓB DZIAŁANIA


Dziewczyny przejmują od influencerów wszystkie procesy sprzedażowe (robienie zdjęć, wstawianie produktów na stronę, obsługa klienta, wysyłka), umożliwiając im szybką i przyjemną wyprzedaż ich garderoby. Dzięki temu klienci mają dostęp do wyselekcjonowanych perełek, które dostarczane są do nich z największą dbałością o detale. W pierwszym dropie znajdziecie u nich zarówno ubrania z sieciówek, jak i te z wyższej półki, a także rzeczy vintage. Dzięki takiej selekcji au revwear chce dotrzeć do każdej grupy klientów. Ich działalność ma charakter nastawiony na modę zrównoważoną, proekologiczną, a przede wszystkim etyczną. Dlatego tak ważnym jest dla nich dzielenie się filozofią slow fashion i pokazywanie, że nasze szafy nie muszą składać się tylko z nowych ubrań. To sprzeciw przeciwko lekceważeniu problemu wpływu branży mody na środowisko.
TWÓRCZYNIE
 

Głęboko wierzymy, że ubrania nie zmienią świata, ale zrobią to osoby, które je noszą i podejmują świadome decyzje konsumenckie.

 


PREMIERA


Pierwszy drop opiera się na współpracy ze wspaniałymi kobietami:

artystką Ofelią Igą Krefft, a także blogerką modową Adą Szymałą, z którymi łączy

je chęć zniwelowania szkód, jakie wyrządza rynek fast fashion. Efekty pracy au revwear możecie znaleźć na stronie: https://www.aurev.shop/, gdzie od 29.05 dostępna jest pierwsza kolekcja. Serdecznie zachęcamy Was do śledzenia poczynań platformy, mamy nadzieję, że tak będzie wyglądała przyszłość naszego modowego świata. Oby tak dalej!

bottom of page