top of page

D’ALCHÉMY - laboratorium natury 


Przełomowa pielęgnacja anti aging z wykorzystaniem samych naturalnych ekstraktów. 


Polska marka, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku kosmetycznym, stwarzając miejsce, gdzie właściwości natury spotykają się z innowacyjną technologią. D’ALCHÉMY wykorzystuje naturalny potencjał setek roślin, słynących z najpotężniejszych składników pielęgnacyjnych. Wyjątkowa selekcja opiera się na dokładnych badaniach i doświadczeniu, dzięki czemu mamy do czynienia z bardzo wysoką jakością produktów, co można odczuć już przy pierwszym spotkaniu z kosmetykami. Marka posiada wiedzę, jakie procesy zachodzą w substancjach roślinnych podczas produkcji kosmetyków, a dzięki skomplikowanej, najnowszej technologii, z niezwykłą dokładnością kontroluje również parametry tych procesów. Co więcej, tutaj nie ma żadnych półśrodków, D'ALCHÉMY niczego nie ukrywa, a swą wiedzą dzieli się z klientami. To wyraz szacunku dla Natury, z której czerpie oraz dla tych, którzy z jej kosmetyków korzystają. Co szczególnie przypadło nam do gustu to fakt, że na stronie znajdziecie obszerny leksykon składników użytych w Waszym produkcie, dzięki czemu będziecie mogli dokładniej się z nim poznać.
W trosce o nas i naturę


Stosowane składniki pochodzą z odnawialnych źródeł. Nie tylko po to, by dbać o środowisko, lecz przede wszystkim konsumentów. Wszystko to opakowane w szklane, ciemne pojemniki, które chronią właściwości produktów i naszą planetę, ograniczając zużycie plastiku. Rozwój rolnictwa i zanieczyszczenie środowiska spowodowały, że nie wszystkie uprawy, a nawet nie wszystkie dziko rosnące rośliny mogą być surowcem dla kosmetyków naturalnych. Wystarczy, że w pobliżu zastosowano pestycydy, albo że uprawa znajduje się w pobliżu ruchliwej drogi, aby rośliny straciły swoje cenne właściwości, a nawet stały się szkodliwe. Dlatego też preparaty D'ALCHÉMY powstają z roślin uprawianych metodami ekologicznymi lub dziko rosnących na terenach ekologicznie czystych. Potwierdzają to m.in. certyfikaty organiczności surowców naturalnych, przyznawanymi przez niezależne instytucje międzynarodowe.


Aromaterapia


Różnorodność olejków eterycznych sprawia, że aromaterapia jest skuteczna nie tylko w schorzeniach i problemach zdrowotnych, ale również w pielęgnacji skóry. Właśnie to zjawisko D'ALCHÉMY wykorzystuje w swoich kosmetykach - olejki eteryczne same aktywnie oddziałują na skórę, a ponadto w sposób synergiczny wzmacniają działanie pozostałych składników aktywnych, zawartych w kosmetyku. Sprawiają, że samo użycie produktu wywołuje niezwykłą przyjemność i odprężenie, poczucie błogości.


Nasze doświadczenia


Odwodniona po aktywnych wakacjach skóra wręcz błaga o nawilżenie. Dostaję do ręki czarny słoiczek, którego design już mocno przypada mi do gustu. Po otwarciu pierwsze skrzypce odgrywa zapach - bardzo intensywny, lecz nienachalny, niezwykle przyjemny. Naturalna mieszanka pięknych aromatów chyba pierwszy raz tak bardzo zachwyca mnie w kosmetyku do pielęgnacji twarzy. Konsystencja jest przyjemna, choć na początku wydaje się być zbyt ciężka. Po aplikacji jednak się to zmienia i krem bardzo szybko wchłania się w moją skórę, której stan w mgnieniu oka ulega poprawie. Już po kilku dniach widzę znaczną różnicę, po czasie spłycają się drobne zmarszczki. Jestem pod wrażeniem, a to przecież dopiero początek.A czy Was równie mocno zachwyci? Macie doskonałą okazję, by się przekonać, na stronie trwa aktualnie promocja summersale, dzięki której możecie dostać wszystkie produkty 25% taniej!


https://dalchemyskincare.com 

Tekst: Maja Kubiaczyk

Zdjęcia: HER studio

bottom of page