top of page

Florence + The Machine i jej najnowszy utwór, którym wspiera walkę z koronawirusem.Rhys Frampton for Sorbet Magazine

 

Piosenkarka, mimo zapowiedzianej przez siebie pod koniec ostatniej trasy koncertowej dłuższej przerwy, zaskoczyła swoich fanów wypuszczając w ubiegły piątek nowy singiel Light Of Love


 

Utwór wzbudza nie tylko emocje związane z jego wartością artystyczną, ale także przez fakt, że całość zysków ze sprzedaży trafi na rzecz organizacji Intensive Care Society COVID-19 Fund, zajmującą się walką z koronawirusem.

Nagranie powstało podczas tworzenia czwartego albumu High as Hope, wydanego w 2018 roku. Ostatecznie utwór jednak nie został włączony w jego skład, a Florence postanowiła podzielić się z nim światem właśnie teraz.


Light Of Love finalnie nie trafiło na album, ale stwierdziłam, że byłoby miło podzielić się tą piosenką w czasach niepewności i że mógłby być to dobry sposób na zwrócenie uwagi na Intensive Care Society COVID-19 Fund. A także możliwość, by pokazać moją miłość, szacunek i podziw do wszystkich pracujących na pierwszej linii frontu kryzysu. Piosenka mówi o tym, jak bardzo świat nas przerasta i choć masz wrażenie, że nie dasz rady, w rzeczywistości to jedyne miejsce, w którym możesz coś zmienić- pisze artystka.


Tym samym Florence nie tylko wspiera świat w ciężkiej walce z samą chorobą, ale także pomaga swoją muzyką przetrwać ten ciężki czas, napawa nadzieją i podnosi na duchu wysyłając swoje światło miłości w naszą stronę. Zdecydowanie jest to pierwsza pozycja na playliście redakcji w tym tygodniu, a Wam jak się podoba?
Zdjęcia: Materiały Prasowe

bottom of page