top of page

GUEVE i nowa kolekcja wiosna/lato 2020

GUEVE
Słońce za oknem mówi, że już czas, by sięgnąć po kolorowe, kobiece sukienki. I choć nie mamy okazji pokazać się w nich światu- warto zadbać o utrzymanie pozytywnych wibracji, a podczas kwarantanny czuć się wyjątkowo, po prostu dla siebie.


Są oczywiście różne rozwiązania na "niezwariowanie" oraz dobry nastrój w tym szczególnym czasie i absolutnie wszystkie traktujemy na równi, ale dziś przedstawiamy Wam takie, którym pomożecie nie tylko sobie.Jak wiadomo, rodzime, niewielkie firmy nie mają teraz najłatwiejszego czasu, dlatego zachęcamy- jeśli oczywiście macie taką możliwość- wspierajcie je.

One odwdzięczą się wysoką jakością produktów i przepięknym wykonaniem. Pomogą Wam spełnić marzenie, na przykład o takiej właśnie pięknej sukience, która przywiedzie Wam nieco wiosny do szafy. Jedną z tych marek jest GUEVE, która pojawia się ze swoją najnowszą kolekcją.


słów kilka od autorki kolekcji


"Tworząc kolekcję, kierowałam się moimi myślami sięgającymi letnich nadwiślańskich wieczorów. Nowa kolekcja GUEVE to przede wszystkim prostota form, ubrana w subtelne szczegóły. W tym sezonie postawiłam na wycięcia, ciągle utrzymując mocny akcent na talię.


Chciałabym aby DNA GUEVE była ponadczasowość i uniwersalizm. Tworząc nowe modele założyłam sobie, że każda sukienka musi pasować na min. 3 różne okazje.

Spacer po plaży, summer party, czy ślub znajomych. Teraz patrząc na kolekcję całościowo, wiem, że to się udało!"I to jest właśnie właściwe podejście do odpowiedzialnej mody!materiały

Kolekcja w 100% uszyta jest z wiskozy i tenclu, a materiały kupione są u polskich producentów. Co znaczy, że możecie być pewne- Wasza sukienka będzie 100% made in Poland, bez owijania w bawełnę.gdzie kupić


Najnowszą kolekcję znajdziecie już na stronie marki.

Odsyłamy na https://www.gueve.plbottom of page