top of page

Le Baiser


Marka Le Baiser została stworzona przez dwie siostry z potrzeby kreowania czegoś nowego. Ich celem jest stworzenie jednocześnie kobiecej, ale i maksymalnie wygodnej bielizny - stąd rezygnacja z obecności typowych dla marek bieliźnianych niewygodnych usztywnień i fiszbin. Dziewczyny dbają o najlepsze wykonanie swoich projektów, dlatego korzystają z pięknych koronek i najwyższej jakości tkanin, dzięki czemu tworzą tak doskonałe produkty.
Le Baiser wyróżnia spośród polskich marek fakt, że stawiają na najwyższą jakość wykonania, dlatego większość detali wykańczana jest ręcznie. Wszystko co powstaje w Le Baiser, powstaje w Polsce. Zmysłowe koronki, szlachetne wykończenia i eleganckie opakowania to nasza propozycja dla pewnych siebie kobiet o własnym stylu, kochających modę i posiadających wyrafinowany gust. - powtarzają dziewczyny.
W ich najnowszej kolekcji znajdziecie kilka wyjątkowych krojów, które idealnie sprawdzą się jako prezent pod choinkę. Nasz redakcyjny hit? Stanik Folk Love, uszyty z elastycznej koronki, ozdobiony wiązaną z przodu tiulową kokardą.

Zdjęcia: Marta Jankowska @martajankowskaphotography

Strona internetowa marki: www.lebaiser.pl

bottom of page