top of page

Muzyczna podróż w przeszłość z piosenką przewodnią Przyjaciół.


Podobno na seans Przyjaciół każdy czas jest dobry, szczególnie gdy trzeba zostać w domu i dbać o pozytywne wibracje w niespecjalnie łatwej rzeczywistości. Chyba nie znamy osoby, która nie oglądałaby choć jednego odcinka tego kultowego serialu. Za jego sprawą popularność zdobył też utwór z czołówki, który zaczynamy nucić już po przeczytaniu samego tytułu. I właśnie w związku z nim mamy dziś dla Was coś specjalnego.
Kolektyw Postmodern Jukebox stworzył niesamowity cover I’ll be there for you. Utwór możemy usłyszeć w ośmiu różnych aranżacjach, z których każda jedna nawiązuje do stylu kolejnej dekady XX wieku. Za sprawą jednej piosenki jesteśmy w stanie udać się w sentymentalną podróż, niesamowite!


Cover został stworzony jako odpowiedź na informację o powrocie serialu. W zeszłym miesiącu aktorzy potwierdzili, że historia granych przez nich bohaterów doczekała się kontynuacji, choć w jednym i jedynym specjalnym odcinku. Mimo to, fani czekają z wielką niecierpliwością, a te oczekiwania postanowili umilić im właśnie muzycy z Postmodern Jukebox. Co więcej, do utworu zaprosili samych jego autorów - The Rembrandts - których usłyszeć możemy na samym końcu, czyli w latach 90.Kim są autorzy tej interpretacji?

Postmodern Jukebox to absolutnie fenomenalny kolektyw, którego pomysłodawcą i założycielem jest pianista oraz aranżer, Scott Bradlee. Grupa cieszy się ogromną popularnością, milionami widzów i wyświetleń. Na czym polega ich fenomen? Przerabiają na styl retro najbardziej znane z list przebojów hity. Możecie usłyszeć wyjątkową wersję popularnych utworów Radiohead, Bruno Marsa, a nawet Spice Girls. Koniecznie sprawdźcie ich pozostałe nagrania, z pewnością się nie zawiedziecie.
bottom of page