top of page

Nigdy nie wstydź się siebie - poradnik psychologicznyDroga Czytelniczko,

ile razy z czegoś zrezygnowałaś z powodu wstydu? Ile razy nie założyłaś ulubionej sukienki, bo byłaś przerażona, że inni zaczną oceniać Twoje ciało? Nie poprosiłaś o podwyżkę, bo panicznie bałaś się, że Twoja prośba zostanie odrzucona? Wstyd działa destrukcyjnie na poczucie własnej wartości i blokuje nas przed lepszym życiem. Istnieją jednak skuteczne metody, aby uwolnić się od ograniczeń i rozwinąć skrzydła. Znajdziesz je w książce „Nigdy nie wstydź się siebie” autorstwa Joanny Godeckiej i Aliny Adamowicz. W księgarniach 18 maja.Autorki popularnego poradnika „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” prezentują kolejną książkę pomagającą wejść na drogę pozytywnej zmiany. We współczesnym świecie dążymy do „idealnego” wyglądu, bogactwa, szczęścia za wszelką cenę. To może powodować frustrację, że nie jesteśmy wystarczające, a tym samym prowadzić do poczucia wstydu, czucia się gorszą i mniej szczęśliwą. Jeśli chociaż na jedną z poniższych kwestii odpowiesz twierdząco, oznacza to, że ta książka jest właśnie dla Ciebie:


  • Nie chodzę na plażę, bo boję się, jak inni postrzegać będą moje ciało,

  • Nie odzywam się publicznie, bo nie mam wykształcenia,

  • Nie jadę na zjazd szkolny, bo się nie dorobiłam,

  • Nie nawiązuję kontaktów, bo wstydzę się mówić o sobie,

  • Nie przyznaję się, ile mam lat, bo czuję się wtedy stara,

  • Ukrywam depresję, bo ludzie pomyślą, że sobie nie radzę.

W książce znajdziecie testy i ćwiczenia, które nauczą Cię samoakceptacji, radzenia sobie z poczuciem wstydu i zwiększą pewność siebie. Nigdy nie wstydź się siebie, odważ się być sobą! Oto prawdziwe przesłanie tej książki.


Jeśli chciałabyś zrecenzować tę książkę, zapisz się poprzez poniższy link:

http://www.formularze.muza.com.pl/open/e1e31ec9a33ddcab86f5346f987f323e


 

Alina Adamowicz – terapeutka i mentorka kobiet, doświadczona menedżerka i wykładowczyni akademicka, autorka książek Pozytywki, Dziennik inspiracji, współautorka Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie oraz Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie.

Joanna Godecka – psychoterapeutka, ekspertka w zarządzaniu emocjami, komentatorka wielu zagadnień związanych z psychologią, autorka Bądź pewna siebie, Nie odkładaj życia na później, Szczęście w miłości, Przestań się zamartwiać, współautorka Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie.

bottom of page