top of page

Oh!Zuza - synteza piękna i komfortu

„Zuza to młoda i nieposkromiona kobieta, wychodząca naprzeciw trendom. Jest odważna, mówi otwarcie, czego chce, a swoje życie wypełnia namiętnościami i zachwytami. Tak jak my, jest zakochana w detalach.”


Wszystkie ubrania marki produkowane są w duchu slowfashion, z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. Charakteryzuje je elegancki i kobiecy styl, co nie wyklucza wygody i idealnie dopasowujących się do ciała krojów. To sprawia, że zuza nadaje się nie tylko na specjalne okazje i wieczorne wyjścia, ale stanowi idealną bieliznę również na co dzień. Dzięki niej możemy poczuć się komfortowo i jednocześnie niesamowicie wyjątkowo w pracy, na uczelni czy zakupach. Dodaje odwagi i pewności siebie. Wszystkie projekty powstają dzięki współpracy ze specjalistami z Francji oraz Belgii, a także najzdolniejszymi studentami Łódzkiej Filmówki i Akademii Sztuk Pięknych, nie dziwi nas więc fakt, że projekty tak olśniewają!

Warto wspomnieć także o materiałach wykorzystywanych do tworzenia ubrań. To najwyższej jakości tkaniny, które sprowadzane są z Włoch, Francji czy Niemiec, a osoby odpowiadające za markę z niezwykłą starannością dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół - „Do wyboru surowców podchodzimy bardzo dokładnie, jest to długotrwały proces wymagający od nas wyjątkowej skrupulatności. Wierzymy bowiem, że najważniejszy jest detal i wykończenie.” Ich produkty są dla nas absolutnym must have’m na nadchodzące wakacje. Co najlepsze - projekty są tak wyjątkowe, że można wykorzystać je jako element letniej stylizacji. Na które Wy postawicie?
Koniecznie zajrzyjcie na stronę marki, gdzie znajdziecie o wiele więcej projektów: www.ohzuza.com

bottom of page