PLANA - nowe olśnienie modowe

Zaktualizowano: 14 kwi
 Z niezwykłym zachwytem przedstawiamy Wam nową markę na polskim rynku modowym, prezentując przedsmak tego, co już niedługo będziecie mogli zobaczyć w naszym nadchodzącym wydaniu. Tymczasem nie przez obrazy a słowa, poznajcie się bliżej z PLANĄ!
O MARCE


PLANA to polska marka odzieżowa o duszy pełnej architektury. Racjonalna, starannie przemyślana, funkcjonująca ponad krótkotrwałymi trendami. Każda z kapsułowych kolekcji marki to zamknięta kompozycja wizualna z wyraźnie zaznaczonym motywem przewodnim. W PLANIE opowiadamy o modzie i otoczeniu w niewymuszony sposób, rozmawiamy wykorzystując minimalną ilość słów i maksymalną ilość treści. Tworzymy schematy, rysunki i fotografie by przedstawić swoją wizję podejścia do projektowania. Pokazujemy świat, w którym piękno tkwi w dopracowanej konstrukcji, proporcjach oraz detalach.

Marka to miejsce dla świadomych siebie kobiet, które cenią prostotę w nowoczesnym wydaniu. Proste, nowoczesne ubrania i dodatki PLANY powstają z naturalnych, szlachetnych materiałów. Traktujemy je z należytym szacunkiem i dbamy o to, by wykorzystywać nawet drobne skrawki tkanin. Nasze kolekcje szyjemy w małych ilościach, a kolejne egzemplarze doszywamy na zamówienie. Zależy nam, by tworzyć modę odpowiedzialnie i unikać nadprodukcji. Chcemy, by klientki PLANY miały poczucie, że rzeczy które wybierają są spójne, zgodne z ich poczuciem estetyki oraz wartościami, którymi się kierują. Marka ta powstała i rozwija się we Wrocławiu – działamy w Polsce i szyjemy w Polsce. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości tkanin, które starannie testujemy.

AUTORKA PROJEKTU


Na czele marki stoi Dominika Niewczas-Januszek- kobieta łącząca dwa światy. Z jednej strony to architektka, która doświadczenie zdobywała w najlepszych biurach projektowych. Nagradzana w polskich i zagranicznych konkursach. Zakochana w twórczości japońskiego duetu architektów Sanaa. Z drugiej absolwentka Katedry Projektowania Ubioru na ASP w Łodzi. Zawsze wiedziała, że chce realizować swój twórczy plan by dać światu coś więcej niż tylko budynki czy odzież ale momenty, które zostaną w pamięci na długo. PLANA jest jej śmiałą realizacją marzeń oraz dowodem na to, że warto podążać za wyznaczonym celem.


Po więcej odsyłamy Was na stronę marki, dajcie się olśnić!

www.planawear.pl