top of page

PLANA - nowe olśnienie modowe

Zaktualizowano: 14 kwi 2022
 Z niezwykłym zachwytem przedstawiamy Wam nową markę na polskim rynku modowym, prezentując przedsmak tego, co już niedługo będziecie mogli zobaczyć w naszym nadchodzącym wydaniu. Tymczasem nie przez obrazy a słowa, poznajcie się bliżej z PLANĄ!
O MARCE


PLANA to polska marka odzieżowa o duszy pełnej architektury. Racjonalna, starannie przemyślana, funkcjonująca ponad krótkotrwałymi trendami. Każda z kapsułowych kolekcji marki to zamknięta kompozycja wizualna z wyraźnie zaznaczonym motywem przewodnim. W PLANIE opowiadamy o modzie i otoczeniu w niewymuszony sposób, rozmawiamy wykorzystując minimalną ilość słów i maksymalną ilość treści. Tworzymy schematy, rysunki i fotografie by przedstawić swoją wizję podejścia do projektowania. Pokazujemy świat, w którym piękno tkwi w dopracowanej konstrukcji, proporcjach oraz detalach.

Marka to miejsce dla świadomych siebie kobiet, które cenią prostotę w nowoczesnym wydaniu. Proste, nowoczesne ubrania i dodatki PLANY powstają z naturalnych, szlachetnych materiałów. Traktujemy je z należytym szacunkiem i dbamy o to, by wykorzystywać nawet drobne skrawki tkanin. Nasze kolekcje szyjemy w małych ilościach, a kolejne egzemplarze doszywamy na zamówienie. Zależy nam, by tworzyć modę odpowiedzialnie i unikać nadprodukcji. Chcemy, by klientki PLANY miały poczucie, że rzeczy które wybierają są spójne, zgodne z ich poczuciem estetyki oraz wartościami, którymi się kierują. Marka ta powstała i rozwija się we Wrocławiu – działamy w Polsce i szyjemy w Polsce. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości tkanin, które starannie testujemy.

AUTORKA PROJEKTU


Na czele marki stoi Dominika Niewczas-Januszek- kobieta łącząca dwa światy. Z jednej strony to architektka, która doświadczenie zdobywała w najlepszych biurach projektowych. Nagradzana w polskich i zagranicznych konkursach. Zakochana w twórczości japońskiego duetu architektów Sanaa. Z drugiej absolwentka Katedry Projektowania Ubioru na ASP w Łodzi. Zawsze wiedziała, że chce realizować swój twórczy plan by dać światu coś więcej niż tylko budynki czy odzież ale momenty, które zostaną w pamięci na długo. PLANA jest jej śmiałą realizacją marzeń oraz dowodem na to, że warto podążać za wyznaczonym celem.


Po więcej odsyłamy Was na stronę marki, dajcie się olśnić!

www.planawear.pl

bottom of page