top of page

Premiera Lśnienie Magazyn, lipiec 2020 

Zapraszamy Was do domu pełnego lśnienia.


 


Kochani, niezmiernie miło nam podzielić się z Wami naszym najnowszym numerem, który powstał w wyjątkowym okresie i niecodziennych czasach. Z tego względu tematem przewodnim postanowiłyśmy uczynić miejsce, które stało się tak szczególnie ważne w ostatnich miesiącach. Zapraszamy Was do naszego DOMU pełnego Lśnienia, w którym spotkacie się z kulturą, modą, sztuką i designem.


Podczas tworzenia naszego dziewiątego wydania postanowiłyśmy wprowadzić trochę powiewu świeżości, angażując nowych twórców, a także Was, naszych czytelników. Mamy nadzieję, że wspólnie udało nam się stworzyć miejsce pełne inspiracji i lśnienia, które pobudzi Waszą wyobraźnię. Dopięłyśmy wszelkich starań, by tematy przez nas poruszane mocno Was zaciekawiły, trochę uczyły, a lektura sprawiała Wam przyjemność i zaspokajała estetyczny głód. Jak zawsze stworzone z miłością i dużą dawką pasji. Czytajcie więc, oglądajcie i dajcie się olśnić!


Chciałybyśmy również dodać, że ten numer dedykujemy osobie, która na co dzień lśni prawdziwym blaskiem. Jej kobieca siła i wewnętrzne piękno wielokrotnie inspirowały nas do działania. Dla Mai nie istnieje słowo niemożliwe. Jest postacią, z której bierze się przykład, o której opowiada się z zachwytem i patrzy ze zdumieniem. Chciałybyśmy żeby ten numer był swego rodzaju hołdem i podziwem dla Twojej odwagi, siły i walki. Przesyłamy Ci namiastkę domu, byś jeszcze szybciej mogła do niego wrócić. Czekamy na Ciebie.

bottom of page