top of page

SENNIE - nowa marka piżam, na którą zasługuje każda z nas!


Marka SENNIE sleepwear powstała w roku 2020, kiedy to większość czasu spędzaliśmy chodząc po domu w piżamie. To właśnie w tym trudnym dla wszystkich czasie w założycielce zrodziła się potrzeba celebrowania najzwyklejszych chwil oraz ubierania się w rzeczy wygodne, a jednocześnie piękne - nawet, gdy nikt nie patrzy.
Ogrom wolnego czasu zainspirował mnie, do stworzenia w głowie konceptu, którym mogłabym podzielić się z innymi. Chciałam zachęcić wszystkie kobiety do celebrowania tego, kim są na co dzień, w domowym zaciszu czy w gronie najbliższych. Moim marzeniem jest dać im produkt tak komfortowy, praktyczny i piękny, aby mogły w nim nie tylko wygodnie spać, ale jeść, gotować, pokazać się kurierowi - a gdy świat się w pełni otworzy na nowo - wyjść na ulicę. Oto SENNIE. - podkreśla założycielka marki, Zuzanna Borowiecka.


Zuzanna podkreśla również, że zależało jej na stworzeniu produktów wysokiej jakości, a do tego ekologicznych, dlatego też znalezienie odpowiednich materiałów i pracowni krawieckiej zajęło tyle samo czasu, co sam design. - W SENNIE wierzymy również, że odmienimy podejście do piżam, jako ubioru, który nadaje się tylko do sypialni lub, który kojarzy się jedynie ze słodkim lenistwem i beztroskim przedłużeniem poranka w łóżku. Chcemy, aby produkty naszej marki stały się ulubionym elementem garderoby każdej z kobiet, które mają ochotę celebrować siebie i swój czas w wygodny i elegancki sposób. Nasze motto brzmi: Celebrate Yourself. Everyday. Dlaczego? Wierzę, że każda chwila jest idealna na to, aby ją świętować. To od naszych klientek będzie zależało, który moment jest na to najlepszy. To one i ich potrzeby są w tym celebrowaniu najważniejsze!Nasza Redakcja jest przekonana, że pokochacie produkty SENNIE równie mocno, co my. Pozwólcie sobie na chwilę luksusu i niech SENNIE stanie się częścią Waszej codzienności - dzienną piżamą, w której czytacie ulubioną książkę, kreacją na domowy wieczór z winem, a nawet, stylizacją, którą zakłada się na niezobowiązujący spacer po mieście!


Wszystkie modele piżam znajdziecie na stronie internetowej marki: www.sennie.co


bottom of page