States of Mind Festiwal

Zaktualizowano: 14 kwi


 

States of Mind Festiwal to społeczność, która wzajemnie inspiruje, dąży do harmonijnego życia z naturą, równowagi emocjonalnej czy zdrowego stylu życia. Miejsce idealne dla pasjonatów slow life i świadomego balansu!


 W dniach 2-3 kwietnia 2022 roku w TAURON Arena Kraków odbędą się niepowtarzalne targi States of Mind Festiwal, promujące slow life, holistyczne podejście do życia czy ekologię. To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, harmonię i wewnętrzną równowagę. Będziecie mogli zaopatrzyć się w wyjątkowe produkty polskich marek i artystów tworzących w zgodzie z naturą np. naturalne kosmetyki, oryginalną biżuterię, dodatki z naturalnych tworzyw, świece sojowe, ubrania z naturalnych materiałów czy olejki eteryczne.

Festiwal to nie tylko targi, ale i webinary • warsztaty • wykłady.

Więcej o działalności States of Mind dowiecie się z ich strony:

http://statesofmind.pl


Organizatorzy wspierają również Ukrainę!

Podczas wydarzenia postanowili również wspierać naszych przyjaciół z Ukrainy. Organizują zbiórkę rzeczy pierwszej potrzeby dla osób, które przybywają do Krakowa. W dniach 2-3 kwietnia na teren targów będziecie mogli dostarczyć takie potrzebne produkty jak: -musy dla dzieci, -kosmetyki, -nowa bielizna dla dzieci oraz kobiet, -zabawki dla dzieci, -karma dla psów oraz akcesoria, -jedzenie z długim terminem ważności

Rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane dla osób pod ambasadą Ukrainy, a także do centrum wolontariatu na Dworcu Główny w Krakowie.


Widzimy się na miejscu!