top of page

There is beauty in simplicity - premierowa kolekcja DELICATE brand

Delicate Spring Summer czyli premierowa odsłona marki Delicate bazuje na minimalistycznych formach, jakości wykonania i czarujących detalach. Zwieńczone subtelnymi wykończeniami modele są ponadczasowe i tworzone we własnym tempie.


W kolekcji znalazły się klasyczne t-shirty — uszyte z organicznej bawełny z delikatnym haftem, a także sukienki w odcieniu słodkiego karmelu oraz w bardziej neutralnych, monochromatycznych barwach. Kapsułową kolekcję wzbogacają także luźne, funkcjonalne koszule i absolutny must-have tego sezonu — lniany, dwuczęściowy zestaw.

Projektując kolekcję Delicate Spring Summer, założycielki marki Aleksandra Piotrowska oraz Monika Batkowska odwołują się do swoich największych inspiracji — otaczających je ludzi. Łatwo dostrzec tu ich delikatność i ujmującą wrażliwość. Czerpią również z piękna wynikającego z prostoty, ponadczasowej estetyki, natury i sztuki.Najnowsza kolekcja to zamknięta w neutralnych barwach i klasycznych fasonach pochwała minimalizmu. Naszymi projektami pragniemy podkreślić siłę kobiecości — jej charakter i niezłomność. Naszym marzeniem było również stworzenie kolekcji opartej na poczuciu komfortu i lekkości. Chcemy, by nasze ubrania harmonijnie współgrały z ciałem każdej z nas, dlatego zadbałyśmy o każdy szczegół. — podkreślają obie założycielki.

W kampanii uchwyconej w minimalistycznych kadrach, wszystkie elementy doskonale ze sobą korespondują. Kompozycje uzupełnione neutralnym tłem i delikatnie przenikającym przez okno światłem, łagodnie podkreślają charakter kolekcji, której twarzą została Natalia Gumieniak.


Zdjęcia: Aleksandra Piotrowska

Modelka: Natalia Gumieniak / Wave Models Makijaż: Marta Płatkowska

Kolekcję marki Delicate na sezon wiosna-lato 2021 można kupić na stronie internetowej marki: www.delicatebrand.pl


bottom of page