top of page

Ubrane w słowa - lektura olśnienia.

Zaktualizowano: 28 sty 2021


Siła słowa pisanego. Wyrażania siebie i poszukiwania własnego wnętrza.
Ubrane w słowa to pierwszy taki e-book w Polsce, który w prosty, krótki i zwięzły sposób zapoznaje czytelniczki ze światem mody odpowiedzialnej i pomaga w tworzeniu własnej, etycznej marki. Jest przewodnikiem, który pozwala otworzyć się na nowe i lepiej zrozumieć wagę słów, wyborów, odpowiadających za wewnętrzny, jak i zewnętrzny rozwój. Stworzony przez duet idealny, dwie olśniewające postacie, które osobiście bardzo nas inspirują.


Przedstawiamy Wam więc Malikę i Ewelinę.
Autorkom zależało przede wszystkim na przekazaniu łatwo dostępnej wiedzy, zachęcając kobiety do samorozwoju, dzięki słowom, wyborom i lepszemu zrozumieniu siebie. Właśnie dlatego postanowiły "ubrać Was w słowa" - napisać prosty, niewielki manual, który zawierać będzie w sobie zagadnienia i ćwiczenia z istoty języka w naszym życiu oraz tego, jak buduje on naszą tożsamość.


Oprócz tego Ubrane w słowa zgłębią Waszą wiedzę z zakresu mody odpowiedzialnej. Pokażą w jaki sposób podejmować odpowiednie dla środowiska decyzje, które wpłyną na budowanie wartości i odczarowanie negatywnych tendencji w przemyśle odzieżowym.


To jak wyglądasz, mówisz, jakie marki wspierasz opowiada o nas samych. Stań się marką samej siebie, pozwól sobie na rozkwit i pobudź twórczą wrażliwość. Nie chodzi tu jednak o posiadanie znanej metki. Pozbądź się ich. Zdefiniuj razem z nami własną kobiecość i pozwól, że podarujemy Ci "Ubrane w słowa". - mówią autorki e-bookaPremiera już 13 listopada, a więcej informacji niebawem.

bottom of page