top of page

UKVIAT - synteza natury i skutecznej pielęgnacji


 


UKVIAT to kolejna polska marka, która znalazła się na liście naszych rekomendacji. Ma w sobie wszystko to, co cenimy najbardziej - szacunek dla konsumenta i środowiska, najwyższej jakości składniki oraz skuteczne receptury. Poznajcie się bliżej!


 

W ofercie marki znajdziecie cztery kosmetyki, z których każdy spełnia inne wyzwanie pojawiające się w procesie pielęgnacji, jednocześnie odpowiadają wymaganiom wszystkim rodzajom skóry.

Za ich powstawanie odpowiedzialna jest grupa świetnych naukowców, którzy mieszają, tworzą i testują każdy produkt. Nie osiadają na laurach i nieustannie poszukują nowych informacji odnośnie ciekawych składników, badają ich skuteczność i stosują w swoich produktach. Łączą wysokiej jakości surowce naturalne, a wszystkie składniki pozyskują z dokładnie sprawdzonych źródeł lub tworzą je we własnym laboratorium, używając certyfikowanych naturalnych składników organicznych.


Ukviat cechuje bardzo dokładna selekcja substancji, których historię właściciele śledzą aż od źródła. Wszystkie produkty są wytwarzane w laboratorium zlokalizowanym w Polsce i prowadzonym przez dr inż. Annę Bobkowską. W procesie testowania, rozwoju nowych produktów i surowców współpracują również z naukowcami z czołowych Uniwersytetów i instytucji naukowych w Polsce jak Uniwersytet Medyczny i Przyrodniczy w Poznaniu.

PRODUKTY

1. różowe serum anti-stress

Skierowane dla skóry narażonej na działanie stresu, osób w ciągłym biegu, które nie zawsze mogą pozwolić sobie na długi sen. Przywraca blask, zapewnia ukojenie i nawilżenie. Wycisza i nadaje rozświetlenie.


2. żółte serum rewitalizujące

Idealne dla osób, na których skórze pojawiają się oznaki starzenia. Efekt działania to spłycenie zmarszczek, wygładzenie i rozświetlenie.


3. niebieskie serum balansujące

Świetnie sprawdzi się dla cery problematycznej, z niedoskonałościami. Zapewnia oczyszczenie, redukcję wyprysków, a jednocześnie gwarantuje tak ważne i pomijane często przez tego typu kosmetyki nawilżenie.


4. zielone serum ochronne

Idealne dla skóry wrażliwej i delikatnej, świetnie sprawdzi się u osób borykających z podrażnieniami i zaczerwienieniami. Zapewnia nie tylko ochronę przed niekorzystnymi czynnikami, ale i regenerację.ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W UKVIAT przywiązuje się wagę także do ochrony naszej planety, poszanowania środowiska i żyjących na niej zwierząt. Dlatego wszystkie produkty posiadają certyfikat wegański PETA. Co więcej, przynajmniej 2% środków ze sprzedaży każdego z produktów trafia do jednej z trzech zaprzyjaźnionych Fundacji lub konkretnie działa na rzecz wskazanego celu.

Każdy z produktów aktywnie wspiera i finansuje inny cel. Oto Fundacje, z którymi współpracują, żeby wspierać naszą planetę:

OD MARKI

Zależy nam na dostarczaniu produktów, które dotrzymują złożonej obietnicy i faktycznie redukują niedoskonałości, rewitalizują lub zapewniają lepszą ochronę. Zależy nam na etycznym źródle i odpowiedniej jakości składników, które używane są w procesie pielęgnacji skóry twarzy. I zależy nam także na naszej planecie.

bottom of page