top of page

W jak Waglewscy, wyjątkowy utwór i wyjście z Trójki.Na piękny dzień mamy dla Was coś specjalnego. Członkowie FISZ EMADE TWORZYWO stworzyli wyjątkowy utwór, który ze względu na panującą kwarantannę powstał zdalnie - w domach muzyków. Chwytliwa melodia i słowa sprawiają, że od rana nucimy i nie potrafimy przestać.


A skoro o Waglewskich mowa, warto poinformować, że Bartosz oraz jego ojciec Wojciech ogłosili odejście z radiowej Trójki, co jest równoznaczne z tym, że nie usłyszymy już prowadzonej przez nich audycji "MAGIEL WAGLI". Sytuacja w Trójce jest już mocno napięta. Po rozstaniu radia z Anną Gacek i zakończeniu 50-letniej współpracy przez Wojciecha Manna, mogliśmy spodziewać się takiej decyzji.

"Odejście 5 fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową...międzypokoleniową i międzygatunkową dotąd. Sposób rozstania się z Anią (przyp. red. Gacek) w niezwykle wielkopańskim i dość osobliwym jak na nasze rozumienie dobrych manier stylu do tego kompletnie nieuzasadnione umocniło nas w przekonaniu o konieczności odejścia" - napisał Waglewski.

Choć była to kwestia czasu, nadal ciężko uwierzyć, zdecydowanie będzie nam brakować dawnej Trójki.bottom of page